Jak kupić szkolenie dla siebie lub grupy?

Chciał_byś zakupić szkolenie dla siebie lub grupy swoich pracowników.

Jak zarządzać użytkownikami

Chciał_byś zakupić szkolenie dla grupy swoich pracowników, móc monitorować ich postępy edukacyjne i otrzymać dla nich zaświadczenia.

Jak przejść szkolenie?

Otrzymałeś od swojego przełożonego lub działu HR zaproszenie do szkolenie i chciał_być je przejść szkolenie i sprawdzić jaki uzyskałeś wynik na egzaminie.

Zamówienie

  • Wybierz interesujące Cię szkolenie/a,
  • Złóż zamówienie.
  • Opłać zamówienie on-line lub przelewem tradycyjnym
  • Twoje szkolenia są już dostępne w panelu klienta.

Szkolenie

Szkolenie można przerwać, powracać do niego w dowolnym momencie oraz powracać do lekcji, które chcesz powtórzyć nieograniczoną ilość razy.

Po zakończeniu szkolenia należy zdać egzamin w formie testu jednokrotnego wyboru. Próg zaliczenia wynosi 70%, a podejścia są trzy.

Zaświadczenie

Po ukończeniu szkolenia prześlemy do Ciebie pełnoprawne zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Pamiętaj, aby dane kursanta były wprowadzone prawidłowo, bo to one pojawią się na zaświadczeniu.

Najczęściej zadawane pytania

Instrukcja logowania znajduje się w zakładce „Jak to działa?” na górze strony. Zachęcamy też do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego.

Wszystkie dostępne dla Ciebie szkolenia znajdziesz w zakładce „Moje szkolenia”.

Czas trwania poszczególnych szkoleń jest podany przy każdym z nich.

Oczywiście. Platforma jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Możesz korzystać ze szkoleń na telefonie lub tablecie.

Tuż po otrzymaniu danych do logowania możesz przystąpić do przerabiania szkolenia.

Nie. Szkolenie można przerwać w każdym momencie, a po ponownym wejściu kontynuować od miejsca, gdzie nastąpiło przerwanie.

Materiały są dostępne 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie można oglądać o dowolnej porze dnia lub nocy.

Nie limitujemy czasu szkolenia. Jednak ze względu na obowiązujące przepisy, w konkretnych przypadkach i na życzenie klienta możemy ustawiać termin końcowy ważności szkolenia.

Jeśli chcesz, żeby ustawić w platformie konkretny dzień, do którego Twoi pracownicy będą mieli dostęp do szkoleń skontaktuj się z nami.

Każdą lekcję można przerobić nieograniczoną ilość razy.

Szkolenie jest podzielone na moduły szkoleniowe. Każdy moduł zawiera lekcje w postaci filmów wideo z lektorem. Po przejściu wszystkich lekcji z danego modułu czeka Cię krótki quiz. Jeśli go zaliczysz – przejdziesz dalej. Całe szkolenie kończy się testem sprawdzającym wiedzę. Po jego wykonaniu otrzymasz informację o zakończeniu szkolenia.

Tak.

Egzamin jest obligatoryjny dla każdego. Składa się on z 10 pytań. W każdym pytaniu podane są 4 możliwe odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Żeby zdać egzamin musisz odpowiedzieć poprawnie na 7 pytań. Jeśli Ci się uda, otrzymasz informację o szkoleniu zakończonym sukcesem.

Test końcowy jest dostępny po wykonaniu wszystkich lekcji i quizów.

Gratulujemy! Jeśli egzamin został zaliczony, a szkolenie wykupił dla Ciebie pracodawca – nic więcej nie musisz robić. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia trafi do odpowiedniej osoby w Twojej firmie. Jeśli szkolenie zostało wykupione przez Ciebie indywidualnie, otrzymasz zaświadczenie na e-mail lub tradycyjną pocztą. 

Szkolenia bhp są regulowane prawem i muszą zakończyć się egzaminem i wydaniem zaświadczeń. Jeśli ukończysz szkolenie i zdasz egzamin końcowy wystawimy dla Ciebie zaświadczenie. Otrzyma je osoba zamawiająca szkolenie w imieniu Twojej firmy.

Oczywiście. Przy zakładaniu konta na platformie otrzymasz specjalne uprawnienia. Będziesz mógł przydzielać dostępy do szkoleń i sprawdzać postępy pracowników.

Tak. Obejrzyj film instruktażowy w zakładce „Jak to działa?”. Możesz wykupić tyle szkoleń ilu masz pracowników i później przydzielić im dostęp.

Przy zakupie szkoleń na platformie możesz zapłacić w różnych formach: kartą, blikiem lub zwykłym przelewem.

Oczywiście. Faktura zostanie przesłana na adres mailowy podany przy zamawianiu szkolenia.

Bez obaw. Do przerobienia naszego szkolenia będziesz potrzebował tylko bardzo podstawowych umiejętności. Koniecznie musisz posiadać adres e-mail i umieć obsłużyć skrzynkę pocztową, na którą otrzymasz login i hasło. Zachęcamy do przejrzenia zakładki „Jak to działa?”.

Jeśli będziesz mieć jakikolwiek problem z obsługą szkolenia na pewno pomożemy. Napisz do nas na e-mail: kontakt@e-sukurs.pl

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail: kontakt@e-sukurs.pl